« تاریخچه‎ ی آس دیجیتال »

امروزه در مقایسه با گذشته، خرید گوشی موبایل به دلیل تنوع بسیار بالای گوشی‌های روز بازار و پیچیدگی و گستردگی مشخصات فنی گوشی‌ها، فرآیندی ساده و آسان نیست. خرید از فروشگاه‌های اینترنتی گوشی موبایل دیگر همانند فروشگاه‌های حضوری محدودیت‌های فوق را نداشته و شما می‌توانید با خیالی آسوده و در هر زمان از شبانه روز و در هر مکانی از قیمت روز گوشی موبایل در بازار با خبر شده و با بررسی و مقایسه مشخصات فنی گوشی‌ها، خریدی لذت بخش و هوشمندانه‌تری را تجربه کنید.
علاوه بر این، شما قادر هستید در هنگام خرید از یک فروشگاه اینترنتی موبایل، ضمن بررسی اختلاف قیمت گوشی در رنگ‌های مختلف آن، نظرات و بررسی‌های خریداران گوشی مورد نظر خود را نیز مورد مشاهده کنید.
اما به حتم با توجه به افزایش روز افزون فروشگاه‌های اینترنتی فعال در حوزه فروش گوشی موبایل و لوازم جانبی، انتخاب و اعتماد کردن به یک فروشگاه اینترنتی جهت خرید گوشی پیش شرط‌ها و ملاحظات خاص خود را می‌طلبد.
یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها در هنگام بررسی اصالت و قابل اعتماد بودن یک فروشگاه اینترنتی، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
فروشگاه اینترنتی آس دیجیتال با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و سابقه بلند مدت فعالیت در حوزه فروش گوشی و لوازم جانبی از سال 1396، یکی از قابل اعتمادترین مراجع جهت بررسی قیمت روز گوشی و مشخصات فنی گوشی‌ها و خرید اینترنتی آسان و بدون دغدغه به شمار می‌آید.

« هویت برند آس دیجیتال »

« آس دیجیتال در سال 1397 »

 

سایت آس دیجیتال در سال 1397

« مجوز های آس دیجیتال »

پروانه کسب آس دیجیتال

اینماد آس دیجیتال

انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی | آس دیجیتال | حقیقی

مجوز وزارت صنعت معدن و تجارت

ساماندهی آس دیجیتال

اتحادیه کسب و کارهای مجازی (آس دیجیتال)