درباره و تاریخچه‌ی برند اسکاگن SKAGEN

هنریک و شارلوت جورست در سال ۱۹۸۶ از دانمارک به ایالات متحده نقل مکان کردند. این زن و شوهر تصمیم به ایجاد کسب و کار گرفتند و به عنوان نماینده دانمارک در آمریکا برند جدیدی در صنعت ساعت پدید آوردند.

 

اسکاگن چطور و از کجا شروع کرد؟

اسکاگن در سال ۱۹۸۹ تاسیس شد. این نام الهام گرفته از شبه جزیره یوتلند در شهر شمالی و ساحلی دانمارک است و در زبان دانمارکی به معنای آبهای دریایی می باشد. این برند در دنیا با نام تجاری اسکاگن دانمارک شناخته شده است.

آنها به دلیل اینکه در نظر داشتند که ساعتی با مبلغ پایین در بازار ارائه کنند کارخانه سازنده این برند را در هنگ‌کنک در نظر گرفتند. در سال ۲۰۱۵ میلادی این برند با گسترش کار خود دست به تولید کیف دستی، جواهرات و سایر کالاهای شخصی کرد. هدف این برند در ارائه طراحی های صادق ساده و همیشگی است و در نتیجه ایده های دانمارکی را در سطح جهان به اشتراک می گذارند.

در سال ۲۰۱۲ میلادی این برند توسط گروه ساعت سازی فسیل خریداری شد و در سال ۲۰۱۵ دفاتر اصلی خود را در نقاط مختلف جهان مانند ژاپن، هنگ کنگ، تایوان، استرالیا، آمریکا و … گسترش داد. اسکاگن از شهر ساحلی دانمارک الهام گرفته شده است که از آن نه تنها یک نام قرضی میگیریم، بلکه یک روح گرم و ذهنیت مینیمالیستی است.

اسکاگن درباره ی خود میگوید: ما ساعت‌ها، پوشیدنی‌ها، جواهرات و کالاهای چرمی را ایجاد میکنیم، که همیشه بر اساس اصل هدایت ما است: طراحی خوب برای زندگی بهتر همانطور که ما میبینم سادگی است.

 

مشاهده و خرید ساعت مردانه اسکاگن

 

مشاهده و خرید ساعت زنانه اسکاگن