از ایران رنتر تا لِندو

از ایران رنتر تا لِندو | ایران‌رنتر از اردیبهشت ۱۳۹۴ با اجاره دادن وسایل شروع به کار کرده است. و به اجاره با امکان مالکیت، فروش اقساطی کالا و در نهایت ارائه کارت اعتباری رسیده است. با توجه به نیاز کاربران، چندین بار مدل کسب و کار خود را تغییر داد. هم‌اکنون در آستانه ۵ سالگی تصمیم گرفته است با تغییر برند ایران‌رنتر به لِندو، در مسیری تازه حرکت کند. امروز در لِندو-lendo، امکان خرید اقساطی از فروشگاه‌های آنلاین را فراهم کرده است و چشم‌انداز لِندو، تحولی بزرگ در نظام اعتباری است.

چرا لِندو؟

 قرار است با ایران‌رنتر خداحافظی کنید زیرا اسم جدید لِندو (Lendo) است! این نام از واژه Lend گرفته شده و به معنای قرض دادن است. انتخاب این اسم برای برند جهت یادآوری، که لِندو دریافت اعتبار را برای شما آسان کرده و شما را از پرداخت یکجا بازمی‌دارد. ضمنا لِندو نام یک شیرینی متعلق به دیار سیستان و بلوچستان نیز هست و همراهی شما در مسیر رسیدن به رویاهایتان برای لِندو شیرین است! لذت‌ها منتظر نمی‌مانند. برای تجربه‌ی فردا، همین امروز آغاز کنید. لِندو کنار شماست تا زمان را برایتان نگه دارد. هدف لِندو این است که به شما کمک کند تا آنچه را که امروز نیاز دارید، همین امروز داشته باشید. رسالت لِندو این است تا در مسیر خرید کردن، دشواری‌های مالی را برایتان آسان کند.

لوگو جدید

لوگوی جدید لِندو از ۴ عنصر تشکیل شده است؛ ۴ پیکانِ هم‌شکل که به یک نقطه اشاره می‌کنند و به معنای ۴ بُعد از کسب و کار هستند؛ مشتریان، سرمایه‌گذاران،فروشگاه‌ها و لِندو که با پیکان سورمه‌ای و به شکل حرف L مشخص شده است. علامت مثبت (+) در میان این چهار پیکان، بیان‌کننده مفهوم هم‌افزایی است. اتفاقات مثبت برای شما در راه است!

از ایران رنتر تا لِندو