کارت تخفیف خرید ساعت مچی

کارت تخفیف خرید ساعت مچی | مطمئنا دادن هدیه به عزیزان و نزدیکان یکی از لذت‌ بخش‌ترین کارهای ممکن در دنیاست، این‌که عزیز یا دوست شما متوجه شود که به فکرش هستید عشق و علاقه شما را ثابت خواهد کرد. اما مشکل‌ ترین قسمت هدیه دادن، اطمینان داشتن از این است که بهترین انتخاب ممکن برای آن‌ها چیست. شاید بهترین راه این باشد که درعین سوپرایز شدن امکان انتخاب آنچه می‌خواهند را برایشان فراهم کنیم و انتخاب را به عهده خودشان بگذاریم.

کارت تخفیف آس دیجیتال راهکاری‌ست هوشمندانه برای هدیه دادن به عزیزان، نزدیکان و دوستان شما.

شرایط دریافت کارت تخفیف

مجموعه آس دیجیتال در نظر دارد تا در عید نوروز ۹۹ کارت های تخفیف ۱۵۰٫۰۰۰ هزار تومانی به ارگان ها و شرکت ها ارائه کند. با استفاده از این کارت تخفیف میتوانید در خرید ساعت از مجموعه آس دیجیتال در اولین خرید خود ۱۵۰٫۰۰۰ هزار تومان تخفیف بگیرید. آس دیجیتال با بیش از ۵ سال تجربه درخشان  و ارائه کالاهای معتبر برند مایکل کورس ،  فسیل ، اسکاگن ، اولیویا بورتن مفتخر است تا با شرکت ها و ارگان ها همکاری کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۹۱۰۱۳۸۶۳ و یا با ایمیل info@acedigital.ir تماس بگیرید.

راهنمای استفاده :

برای استفاده از کارت تخفیف ابتدا به سایت آس دیجیتال مراجعه و پس از ورود به حساب کاربری کالای مورد نظرتان را به سبد خرید اضافه کنید با رسیدن به مرحله ی سفارش شماره سریال کارت تخفیفتان را خراشیده سریال را با دقت و بدون فاصله در قسمت (کد تخفیف دارم) وارد کرده و دکمه ثبت کد تخفیف را بزنید در نهایت شیوه پرداختتان را انتخاب و خرید خود را نهایی کنید.
– امکان استفاده از دو یا چند کارت تخفیف برای ثبت یک سفارش وجود ندارد.
– کارت تخفیف برای محصولات شگفت انگیز (تخفیف خورده) قابل استفاده نیست.